Ambasadorzy i Technicy

Ottobock wspiera sportowców i ich drużyny z całego świata, rywalizujących w różnorodnych dyscyplinach na każdym poziomie. Dzieląc naszą Pasję dla Paraolimpiady, sportowcy i technicy są oddani współpracy z nami, ambasadorami promującymi sport i aktywny tryb życia wśród osób z niepełnosprawnością.


Nasi sportowcy

Ambasadorka - Alicja Jeromin

Alicja Jeromin

Lekkoatletka, 100m i 200m. W wieku 13 lat, mimo wady wrodzonej kończyny górnej, zainteresowała się sportem, rozpoczynając grę w tenisa stołowego i zapisując się na pozaszkolne zajęcia z lekkiejatletyki.

więcej

Piotr Kąkol

W 2004 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu i przeszedłem amputację lewej nogi na wysokości uda po której długo dochodziłem do siebie. W powrocie do zdrowia i sprawności pomogła mi aktywność fizyczna i uprawianie sportu. Wszystko zaczęło się kilka lat temu kiedy kolega namówił mnie, żebym spróbował sił w lekkiej atletyce dla parasportowców i zostałem do dziś.

więcej

Łukasz Mamczarz

W 2009 roku uległem wypadkowi, po którym lekarze byli zmuszeni amputować moją lewą nogę. Przed wypadkiem, przez 6 lat aktywnie grałem w siatkówkę. Można powiedzieć, że sport i rywalizację zawsze miałem „we krwi”.

więcej


Nasi Technicy