Polityka prywatności

Niezwykle duży nacisk kładziemy na ochronę danych osobowych, które są zbierane, przetwarzane i wykorzystywane w trakcie Państwa wizyty na naszej stronie internetowej Państwa dane są chronione zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych i prywatności.

Wprowadzanie danych osobowych (np. adres e-mail, nazwisko, adres pocztowy itp.) w ramach naszej strony internetowej jest całkowicie dobrowolne. Firma Otto Bock HealthCare GmbH i Otto Bock Polska Sp. z o.o. wyraźnie oświadczają, że dane te nie są udostępniane osobom trzecim i są wykorzystywane wyłącznie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nasza strona internetowa gromadzi dane zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony tychże danych i prywatności w oparciu o technologie Google Inc.(http://www.google.com/analytics/). Automatyczne zbieranie danych ma służyć celom statystycznym, a w efekcie przyczynić się do optymalizacji strony internetowej i marketingu online. W czasie odwiedzin naszej strony pozyskiwane są informacje obejmujące, w szczególności, nazwę dostawcy usług internetowych, adres IP, typ przeglądarki i systemu operacyjnego, a także odwiedzane strony, w tym wszelkie słowa kluczowe i strony internetowe, z których uzyskano dostęp do naszej witryny. We wszystkich przypadkach dane przetwarzane są anonimowo, tj. przypisanie konkretnych danych osobowych do odpowiedniej osoby jest niemożliwe.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na gromadzenie danych, istnieje mozliwość odmowy ich zbierania i przechowywania tutajGoogle Analyticsw każdej chwili, ze skutkiem na przyszłość.

Mimo starannego audytu nie ponosimy odpowiedzialności za linki zewnętrzne. W rezultacie dystansujemy się od stron internetowych, których właścicielami są osoby trzecie, na których umieszczone są linki prowadzące do naszej strony internetowej, a w szczególności w przypadkach jakichkolwiek naruszeń przepisów prawnych.

Za pomocą wszelkich technicznych i organizacyjnych środków ostrożności dążymy do zapewnienia, aby Państwa dane osobowe nie zostały udostępnione osobom trzecim. Jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa Państwa danych w przypadku komunikacji cyfrowej.