Orteza nadgarstka Manu Neurexa

Wczesne rozpoczęcie rehabilitacji po udarzeKorzyści w skrócie

Aktywność ruchowa

Im więcej używasz swojej dłoni i nadgarstka, tym większą sprawność ruchową możesz odzyskać. Aby stało się to możliwe, orteza Manu Neurexa utrzymuje twoją dłoń i nadgarstek w fizjologicznej, neutralnej pozycji. W ten sposób orteza ułatwia ćwiczenie ruchów nadgarstka z rehabilitantem.

Wygoda noszenia

Orteza Manu Neurexa wykonana jest z bardzo wygodnego materiału "Outlast". Miękkie krawędzie zapobiegają otarciom i podrażnieniom. Gdy orteza noszona jest cały dzień, nadmiar potu powinien zostać zahamowany - właśnie dlatego orteza wykonana jest z materiału regulującego temperaturę, dzięki czemu zapewnia pożądany komfort.

Osłanianie dłoni i nadgarstka

W czasie rehabilitacji, zwłaszcza we wczesnej jej fazie, może dojść do poważnych zagrożeń - na przykład podczas przenoszenia na wózek lub w trakcie ćwiczenia chodu. Orteza Manu Neurexa osłania dłoń oraz nadgarstek przed wpływami zewnętrznymi, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Stosowanie ortezy na chorej ręce i dłoni może również poprawiać ich wrażliwość na bodźce.

Wskazania

Niedowład mięśni przedramienia skutkujący osłabieniem stawu nadgarstkowego, na przykład po udarze, przepuklinie dysku szyjnego, urazie splotu szyjnego, uszkodzeniu obwodowego układu nerwowego. Szczególnie zalecana w przypadku porażenia wiotkiego lub porażenia o małej spastyczności w rejonie dłoni lub stawu nadgarstkowego.


Podobne produkty