Ortezy WalkOn i WalkOn Trimable zapobiegające opadaniu stopy

Jürgen z ortezą wspomagającą wyginanie stopy do góry WalkOn


Korzyści w skrócie

Jürgen z WalkOn na spacerze z psem

Więcej bezpieczeństwa

Zyskujesz bezpieczeństwo, ponieważ WalkOn wspiera i podnosi Twoją stopę podczas fazy przechyłu przy chodzeniu. Ryzyko zahaczenia czubkiem stopy na przykład o krawędź dywanu lub nierówność terenie jest zmniejszone.

Jürgen z WalkOn na spacerze w śniegu

Chodź bardziej naturalnie

Specjalny materiał magazynuje energię przy stawianiu pięty i uwalnia ją ponownie podczas ruchu rollover stopy. To sprawia, że chodzenie jest dla Ciebie bardziej naturalne, niezależnie od tego czy idziesz wolno lub szybko, lub jak bardzo obciążasz stopę swoim ciężarem.

Jürgen z WalkOn na schodach

Naturalny ruch

W ciągu dnia można poruszać się z WalkOn. Przy kucaniu lub wchodzeniu na schody na przykład, można na przednią część stopy nakładać naturalny ciężar. WalkOn idealnie nadaje się do wielu codziennych sytuacji.

Lekka i dyskretna

WalkOn jest lekka, smukła i dyskretna pod ubraniem. Zdejmowana wyścióka łydki czyni ją jeszcze bardziej przyjemną i wygodną dla Ciebie. Wykonana jest z materiału oddychającego (Outlast), który zmniejsza nagrzewanie i pocenie.

Używaj zwykłego obuwia

Orteza zmieści się do każdego buta, który ma podparcie. Należy jedynie upewnić się, że but ma wzmocnioną piętę. Aby założyć ortezę, należy włożyć WalkOn do buta, a następnie włożyć stopę.

Solidna i trwała

WalkOn jest szczególnie mocna. Udowodniono jej trwałość w licznych testach i badaniach długoterminowego funkcjonowania.

Rodzina produktów WalkOn

Istnieją cztery ortezy WalkOn. Pozwala to lekarzowi lub technikowi ortopedzie wybrać produkt, który jest najbardziej odpowiedni dla Twojej kondycji i stopnia porażenia.

Jedyną różnicą między WalkOn i WalkOn Trimable jest sposób, w jaki technik ortopeda dostosowuje ortezę do Ciebie. Twój specjalista wybierze najlepsze rozwiązanie.

Wskazania

  • Osłabienie mięśnia strzałkowego o lekkiej lub umiarkowanej spastyczności
  • WalkOn nadaje się do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz na wolnym powietrzu przez użytkowników bez lub z tylko łagodnymi zaburzeniami kontroli motorycznej w stawie kolanowym i ewentualnie lekką niestabilnością stawu skokowego.
  • Oznaki występują często po udarze, pourazowym uszkodzeniu mózgu, w przypadku stwardnienia rozsianego, atrofii nerwowo-mięśniowej i porażeniu nerwu strzałkowego.


Podobne produkty