Orteza zapobiegająca opadaniu stopy WalkOn Reaction

Henning z ortezą WalkOn Reaction


Korzyści w skrócie

Henning_WalkOn Reaction_ walking

Chodź bardziej naturalnie

WalkOn Reaction umożliwia niemal fizjologiczny chód. W zależności od bieżącej fazy cyklu chodu, wyprostowywanie i zginanie kolan jest wspomagane przez specjalne struktury ortezy (kontakt czołowy). Twój wzorzec chodu staje się płynniejszy.

Henning_WalkOn Reaction_orteza

Mniej ruchów kompensacyjnych

Ruchy kompensacyjne mogą prowadzić do oznak zużycia. WalkOn Reaction zmniejsza je poprzez wysoki zwrot energii. Idziesz bardziej symetrycznie, ponieważ orteza magazynuje energię z uderzenia piętą i uwalnia ją podczas ruchu przenoszenia stopy.

Henning_WalkOn Reaction_nierówności

Więcej bezpieczeństwa

Zyskujesz bezpieczeństwo, ponieważ WalkOn Reaction wspiera i podnosi stopę w fazie przenoszenia podczas chodzenia. Ryzyko zahaczenia czubkiem stopy, na przykład o krawędź dywanu lub nierówność terenu jest mniejsze.

Henning_WalkOn Reaction_zakładanie ortezy

Używaj zwykłego obuwia

Orteza zmieści się do każdego buta, ze sztywną cholewką. Należy jedynie upewnić się, że but ma wzmocnioną piętę. Aby założyć ortezę, należy włożyć WalkOn Reaction do buta, a następnie włożyć stopę.

WalkOn Reaction_lekka i dyskretna

Lekka i dyskretna

WalkOn Reaction jest lekka, smukła i dyskretna pod ubraniem. Wyściółka goleni sprawia, że jest jeszcze bardziej wygodna. Wykonana jest z oddychającego materiału (Outlast), który zmniejsza nagrzewanie i pocenie..

Henning_WalkOn Reaction_trwałość

Solidna i trwała

WalkOn Reaction jest szczególnie mocna. Udowodniono jej trwałość w licznych badaniach i długich testach funkcjonalnych.

Rodzina produktów WalkOn

Istnieją cztery ortezy WalkOn. Pozwala to lekarzowi lub technikowi ortopedzie wybrać produkt, który jest najbardziej odpowiedni dla Twojej kondycji i stopnia porażenia.

Wskazania

  • Osłabienie mięśnia strzałkowego, z lub bez umiarkowanej spastyczności. Dla lekkiego upośledzenia mięśni odginających stopę i lekkiego upośledzenia wyprostu stawu kolanowego (np. stałe zmęczenie prostowników kolan podczas długotrwałego stania lub chodzenia)
  • Przy lekkim osłabieniu mięśni zginających stopę podeszwowo oraz prostowników stawu kolanowego (np. stałe zmęczenie prostowników kolana podczas długotrwałego stania lub chodzenia)

Wskazanie często występuje po udarze, pourazowym uszkodzeniu mózgu, w przypadku stwardnienia rozsianego, atrofii nerwowo-mięśniowej i porażeniu nerwu strzałkowego.


Podobne produkty