Wózki inwalidzkie manualne i aktywne

Każdy użytkownik wózka ma swoje pasje, marzenia i potrzeby. W naszym asortymencie znajdziesz wózki inwalidzkie manualne i dla osób aktywnych dostosowane do Twoich potrzeb i stylu życia. Od bardzo wszechstronnego wózka Motus mogącego być zaadaptowanym do różnych potrzeb i stopnia aktywności. Poprzez solidny wózek Ventus na sztywnej ramie i w przystępnej cenie. Aż po Voyagera Evo wykonanego z materiałów high-tech, takich jak tytan i carbon. Zwieńczeniem możliwości wózka na ramie krzyżakowej jest natomiast seria Avantgarde. Nasze wózki inwalidzkie charakteryzują się wygodą, bezpieczeństwem i nowoczesnym wzornictwem. Każdy model przygotowany jest w celu zwiększenia aktywności, wolności i jakości życia użytkownika.


Filtr:

Avantgarde DS

Wózek inwalidzki składany Avantgarde dla aktywnych użytkowników po raz kolejny został zoptymalizowany przy zachowaniu sprawdzonych korzyści. Dzięki licznym, indywidualnym opcjom dopasowania, zapewnia optymalne wsparcie w codziennych aktywnościach.

więcej

Avantgarde DV

Zoptymalizowany wózek inwalidzki dla aktywnych użytkowników, który wyróżnia się predyspozycją do codziennego użytku dzięki licznym, indywidualnym opcjom dopasowania.

więcej

Wózek inwalidzki Invader

Wózki inwalidzki zbudowany na ramie o konstrukcji szkieletowej. Wykonywany na indywidualne zamówienie. Oferuje maksymalny komfort jazdy. W prostych słowach – niepokonany. Dla indywidualistów o wysokich wymaganiach.

więcej

Wózek Invader Wave

Invader Wave jest idealnie dopasowywany do potrzeb pacjenta już na etapie produkcji, ponieważ wszystkie jego wymiary są na indywidualne zamówienie. Solidny i niezawodny!

więcej

Motus

Motus jest adaptacyjnym wózkiem inwalidzkim, który można dostosować do indywidualnych preferencji. Szybka i łatwa regulacja, pozwala na zmianę ustawień z komfortowych na aktywne jedynie w kilka minut.

więcej

Wózek inwalidzki Start M2

Wózek inwalidzki Start M2 oferuje wiele możliwości. Wybór opcjonalnych akcesoriów jest naprawdę szeroki. Start M2 można wyposażyć w podnoszone podnóżki z regulacją, oparcie z regulowanym kątem pochylenia lub wąs antywywrotny.

więcej

Ventus

Ventus jest solidnym wózkiem o minimalistycznej konstrukcji ramy, odpowiadającej jego uniwersalności.

więcej

Voyager Evo

Wózek ze sztywną ramą, Voyager Evo jest tym czego szukasz. Każdy Voyager Evo jest wykonywany na indywidualne zamówienie, nie tylko zapewniając optymalne dopasowanie, ale również biorąc pod uwagę osobiste preferencje użytkownika.

więcej

Wózek inwalidzki Zenit

Szukasz codziennego wózka o składanej konstrukcji, ale solidnej ramie i wzornictwie robiącym wrażenie? Rozwiązaniem jest Zenit, wózek przeznaczony do aktywnego trybu życia.

więcej