Rodzina wózków Avantgarde

Wózki aktywne z rodziny Avantgarde cieszą się popularnością od wielu lat. Z ponad 2,4 miliona możliwych kombinacji, atrakcyjność rodziny Avantgarde leży w jej niesamowitej różnorodności i elastyczność – w połączeniu ze sprawdzoną jakością, z której słynie Ottobock.

Wariant „DV” (dynamiczny i zmienny) oraz wariant „DS” (dynamiczny i sportowy) są naprawdę wszechstronne, ponieważ można je doskonale dostosować do różnych wymagań użytkownika. Aż do wariantu XXL z solidną ramą, wózki inwalidzkie Avantgarde są łatwe w obsłudze i łączą wyjątkowy poziom stabilności i ponadczasowy design.

Bazując na tym, przednią ramę wariantu DF (dynamicznego i funkcjonalnego) można regulować w na wiele sposobów, czyniąc ją szczególnie atrakcyjną dla użytkowników, terapeutów i dystrybutorów w kontekście doboru wstępnego. Aby zmaksymalizować elastyczność i liczbę możliwych wariantów, dostępny jest wariant DF w sprawdzonych wersjach V i S.


Ottobock Avantgarde DF wheelchair for active use

Vanessa i jej Avantgarde DS (wariant S)

Vanessa jest bardzo aktywna w sporcie, a jej Avantgarde DF „S” (sportowy) wariant zapewnia jej optymalne wsparcie. „Zawsze jestem bardzo pozytywną i towarzyską osobą, i otwartą na wypróbowywanie nowych rzeczy. Kocham tenis i pewnego dnia chciałbym pograć ponownie w turniejach.”

Przed wypadkiem Vanessa regularnie uprawiała sport i była zapaloną siatkarką. Nadal lubi sport tak bardzo jak zawsze, a teraz gra w tenisa na wózku. Oprócz sportu uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi oraz kocha podróże do odległych krajów. To są radości, które motywują ją każdego dnia na nowo.

Avantgarde DF swing-away front frame

Enes i jego Avantgarde DF(wariant V)

Enes jest dumny ze swojego fajnego wariantu Avantgarde DF „V” (wariant zmienny). „Śmieję się dużo, bardzo kocham muzykę i zawsze próbuję nowych rzeczy. Kiedy byłem dzieckiem to zawsze chciałem być sławny”. Enes prowadzi bardzo aktywne życie; lubi grać w piłkę na wózku i ćwiczy regularnie. Jest wdzięczny za swój wózek ponieważ czasami łatwo się męczy z powodu osłabienia mięśni. Awangarde DF dzięki odchylanym podnóżkom jest dużą pomocą dla Enesa i może być dostosowany elastycznie do jego zmieniających się potrzeb w miarę postępu choroby.

Avantgarde XXL Ottobock

Silny Avantgarde XXL2

Avantgarde XXL2 to idealne rozwiązanie dla szczególnych wymagań związanych z wytrzymałością.

Wyjątkowa stabilność połączona z łatwą obsługą i ponadczasowym designem to mocne strony Avantgarde XXL 2, które zostały opracowane, aby sprostać potrzebom osób wysokim i o dużej budowie ciała. Solidna konstrukcja jest wysoce niezawodna w każdej sytuacji. Wybór wysokiej jakości materiałów utrzymuje najniższą wagę netto jak to tylko mozliwe.


Podobne produkty