Avantgarde CLT

Trwale spawany składany wózek inwalidzki dla aktywnych indywidualistów

Avantgarde CLT

Szukasz atrakcyjnego, indywidualnego design’u, ale nie chcesz iść na kompromis z funkcjonalnością? Przyszedł czas na poznanie Avantgarde CLT, który łączy elegancki wygląd z odpowiednią lekką konstrukcją przy zachowaniu stabilności. Potwierdzeniem tego jest między innymi nośność masy ciała do 100 kg. Wysokiej jakości materiały są standardem, oferowana jest także szeroka paleta kolorów. Dzięki modułowej konstrukcji modyfikacja konstrukcji jest możliwa w każdej chwili.

Dzięki elementom z włokien węglowych i dodatkowym możliwościom, trwale spawany model CLT może być dostosowany nawet do indywidualnego użytkownika. Najniższa waga idzie w parze z optymalną adaptacją.

Ilustracja przedstawia wyposażenie specjalne.

Unikalne!

Trwale przyspawana obsada kół sprawia, że składany wózek Avantgarde CLT jest jedyny w swoim rodzaju.

Podnóżek rurowy

Dzięki otwartemu, rurowemu podnóżkowi flip-up Twój Avantgarde CLT waży jeszcze mniej.

Ochraniacz ubrania z włókna węglowego

Możesz zamówić model CLT ze sportowym, lekkim ochraniaczem odzieży wykonanym z włókna węglowego.

Trwale przyspawane popychacze

Dzięki spawanej tylnej ramie wykonanej na wymiar, tylne rury mogą być indywidualnie wygięte i można zainstalować popychacze.Zalety w skrócie

Wytrzymała i sztywna konstrukcja

Centralny podwójny krzyżak ułatwia składanie CLT i zapewnia dużą sztywność ramy.

Wyrafinowane rozwiązanie techniczne

Unikalna konstrukcja hamulców pozwala na jednoczesne bardzo dobre własności użytkowe oraz na maksymalną ochronę przed zabrudzeniami.

Niska masa

Szeroki wybór kół pozwala na wybranie konfiguracji spełniającej Twojej wymagania. Na samym szczycie palety znajdują się koła Infinity ważąc tylko 900 gramów każde.

Lekka i oddychająca

Tapicerka oparcia jest lekka i oddychająca, dzięki nowatorskiej metodzie produkcji polegającej na ultradźwiękowym zgrzewaniu materiału.

Kąt oparcia według wymagań klienta

Na trwale spawanym CLT kąt oparcia można także indywidualnie dostosowywać – oparcie o żądanym kąci powstaje w fabryce i po dostawie jest gotowe do zastosowania.

Zwiększenie rozstawu osi

Zwiększenie rozstawu osi sprawia, że wózek jest wyjątkowo niewywrotny, zarówno w prostej formie jak i z drugim adapterem osi, gdy używa się wózka adaptacyjnego.

Szczegóły techniczne

Niższa waga

Do wózka CLT można zamówić spawany adapter kół tylnych. Jest to opcja przeznaczona dla doświadczonych użytkowników, pozwalająca dodatkowo zredukować wagę wózka.

Kolorystyka

Wózek Avantgarde można zamówić w jednym z wielu kolorów z palety ottobock. Lakierowanie proszkowe zapewnia trwałość i piękny kolor na lata.

Oddychająca tkanina

Oddychająca tapicerka przekona Cię sprężystą siatką z włókna syntetycznego, która przepuszcza powietrze.

Tkanina tapicerki

Materiał nylonowy stosowany do tapicerki jest przyjazny dla skóry, nieprzyjazny dla brudu i oczywiście łatwy do pielęgnacji.

Miękkie kółka Froglegs

Miękkie kółka Froglegs zwiększają atrakcyjność wizualną wózka swoimi aluminiowymi piastami i dają widoczną poprawę charakterystyki jazdy - poprawiają amortyzację.

Tapicerka z regulacją napięcia

Tapicerka z regulacją napięcia ma swoje zalety, zwłaszcza gdy profilowane wgłębienie siedziska może być wstępnie ukształtowane przez regulację za pomocą pasków z rzepami.

Informacje techniczne

Dane techniczne  
Maksymalna nośność 100 kg
Masa netto przy szerokości siedziska 40 cm x głębokości siedziska 40 cm Około 10 kg regulowany, 9 kg spawany
Szerokość siedziska 320–500 mm
Głębokość siedziska 360–520 mm
Wysokość oparcia 250–500 mm
Wysokość przodu siedziska 390–550 mm
Wysokość tyłu siedziska 360–510 mm
Materiał ramy AluminiumPodobne produkty