Avantgarde CS

Kompaktowy, wytrzymały, niezawodny

Avantgarde CS

Jesteś aktywną, mobilną osobą i nie chcesz żadnych kompromisów, jeśli chodzi o funkcjonalność i konstrukcję wózka inwalidzkiego? Mamy dla Ciebie dobre wiadomości.

Avantgarde CS o zwartej konstrukcji zapewnia wszystko, co jest potrzebne do aktywnego codziennego życia: trwałe komponenty wysokiej jakości, kompaktowy rozmiar, doskonałe możliwości pozycjonowania i duży wybór opcji. Designerskie koła i efektowne kolory sprawiają, że Twój codzienny towarzysz jest także bardzo atrakcyjny wizualnie.

Ilustracja przedstawia wyposażenie specjalne.

Spinergy

Tylne koła Spinergy nie tylko poprawiają wygląd Twojego Avantgarde, ale także są wytrzymałe i pozwalają na aktywną i sportową jazdę.

Wytrzymały i praktyczny

Jednopanelowy podnóżek Avantgarde CS może być podnoszony do góry do składania lub też obracny na bok. Zapewnia stopom komfortowe podparcie. Zintegrowana regulacja kąta zapewnia najlepszą możliwą pozycję.

Panel boczny z lekkiego metalu

Lekkie metalowe panele boczne zapewniają pewne podparcie boczne, a zatem zabezpieczają pozycję siedzącą. Standardowa wkładka z neoprenu zimą nie dopuszcza zimna do ciała.

Przednia rama Avantgarde CS

W zależności od tego, jak kompaktowy chcesz wózek i jaką preferujesz pozycję w wózku. Wózek Avantgarde CS na dostępny jest również z odwiedzeniem przedniej części ramy.Zalety w skrócie

Ustawienia podwozia

Adapter tylnych kół, który można montować w dwóch kierunkach, zapewnia doskonałe ustawienie środka ciężkości, dokładnie tak jak chcesz.

Elegancki i amortyzujący

Wysokiej klasy miękkie kółka Froglegs z aluminiowymi obręczami mają doskonałą charakterystykę jazdy i tłumienia.

Rączki do pchania, gdy są potrzebne

Składane rączki do pchania są zawsze pod ręką, gdy chcesz pokonywać przeszkody z pomocą opiekuna. Następnie szybko znikają za naciśnięciem przycisku.

Bezpieczny transport

Zapięcie ramy zapewnia, że złożony Avantgarde nie rozkłada się sam podczas transportu.

Szybkozłącza Tetra kół tylnych

Moduł Tetra do odblokowywania szybko zdejmowanej osi pozwala osobom o ograniczonej funkcjonalności rąk samodzielnie zdjąć tylne koła.

Adapter kół tylnych

Dzięki adapterowi kół tylnych z korekcją toru jazdy i 84 ustawieniami, wózek jest indywidualnie dopasowywany do Twoich potrzeb.

Szczegóły techniczne

Aluminium

Wózek Avantgarde jest wykonany z mocnego i lekkiego stopu aluminium.

Powłoka proszkowa

Trwała powłoka nanoszona metodą malowania proszkowego uszczelnia powierzchnię metalu tworząc wspaniałe efekty kolorystyczne.

Amortyzator

Amortyzator tłumi drgania od podłoża. To skutecznie pomaga zmniejszyć problemy, takie jak np. spastyczność.

Tkanina tapicerki

Materiał nylonowy stosowany do tapicerki jest przyjazny dla skóry, nieprzyjazny dla brudu i oczywiście łatwy do pielęgnacji.

Informacje techniczne

Dane techniczne  
Maksymalna nośność 140 kg
Waga netto przy szerokości siedziska 40 cm x głębokość siedziska 40 cm Około 11 kg
Szerokość siedziska 320–500 mm
Głębokość siedziska 360–520 mm
Wysokość oparcia 250–500 mm
Wysokość przodu siedziska 390–550 mm
Wysokość tyłu siedziska 360–510 mm
Materiał ramy AluminiumPodobne produkty