Avantgarde CV

Dla maksymalnej elastyczności

Avantgarde CV

Dzięki dużym możliwościom regulacji, Avantgarde CV jest bardzo wszechstronnym wózkiem i łatwym w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb.

Nawet w wersji podstawowej wózek jest wyposażony w bardzo wysokiej jakości opcje. W zależności od Twoich potrzeb może być doposażony w dodatkowe elementy tworząc w ten sposób wysoko wyspecjalizowany i spersonalizowany produkt. Nowoczesny wygląd zewnętrzny i bogata kolorystyka są oczywistością.

Ilustracja przedstawia wózek Avantgarde Cv który jest wyposażony w opcje dodatkowe.

Panel boczny z podłokietnikiem

Wytrzymałe, lekkie metalowe panele boczne są pokryte neoprenem by chronić Cię przed zimnem. Dodatkowe wsparcie zapewnia podłokietnik z regulacją wysokości.

Odchylane pałąki podnóżka

Podnóżki modelu CV mają odchylane pałąki tak, aby można je zdjąć, odchylić na zewnątrz, a nawet pochylić do wewnątrz. Funkcja ta jest często przydatna, szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych. Mechanizm może być również obsługiwany przez użytkowników z ograniczoną funkcjonalnością rąk.

Adapter kół tylnych

Adapter kół tylnych ma niesamowitą liczbę 84 pozycji kół. Pozwala to na dokładne ustawienie wysokości tylnego siedziska i środka ciężkości wózka.

Indywidualne podnóżki

Można całkowicie odwrócić podnóżki lub całkowicie lub dostosować ich kąt indywidualnie, co może wspomagać krążenie w stawie skokowym. Dla jeszcze lepszej obsługi, indywidualne podnóżki mogą być również wyposażone we wkładki antypoślizgowe.Zalety w skrócie

Przyjazny design

Regulacja wysokości podłokietników Avantgarde CV umożliwia, nieograniczone funkcjonowanie w pracy przy biurku oraz przy stole w życiu codziennym.

Hamowanie jedną ręką

Przedłużenie dźwigni blokady kół na Avantgarde CV jest tak ukształtowana, że można ją obsługiwać z łatwością, nawet przy ograniczonej funkcjonalności rąk.

Optymalna adaptacja

Tapicerkę siedziska Avantgarde CV można dostosowywać do kształtu ciała w celu uzyskania najkorzystniejszej pozycji siedzącej oraz odciążającej.

System modułowy

Każdy wózek Avantgarde jest wykonany na miarę i jest dostosowany do konkretnego użytkownika. System modułowy pozwala na modyfikacje, wprowadzanie nowych elementów, modernizacje i uproszczenie budowy wózka w dowolnym momencie.

Szczegóły techniczne

Aluminium

Jako materiał podstawowy ramy Avantgarde stosuje się naturalnie mocny, lekki stop aluminium.

Powłoka proszkowa

Trwała powłoka nanoszona metodą malowania proszkowego uszczelnia powierzchnię metalu tworząc wspaniałe efekty kolorystyczne.

Tapicerka oparcia

Zgrzewana ultradźwiękowo wersja tapicerki oparcia tym co wyróżnia wózek Avantgarde spośród innych modeli.

Tkania tapicerki

Tapicerka jest regulowana za pomocą pasków z rzepami. Jest bardzo lekka i oddychająca.

Informacje techniczne

Dane techniczne  
Maksymalna nośność 140 kg
Waga wózka przy szerokości siedziska 40 cm x głębokość siedziska 40 cm Około 8.9 kg
Szerokość siedziska 320–500 mm
Głębokość siedziska 360–520 mm
Wysokość oparcia 250–500 mm
Wysokość przodu siedziska 390–550 mm
Wysokość tyłu siedziska 360–510 mm
Materiał ramy AluminiumPodobne produkty