Wózek inwalidzki Invader

Invader - pasja w perfekcji

Indywidualizm bez kompromisów

Rama o konstrukcji szkieletowej, komfort jazdy plus indywidualizm. Kiedy nasi eksperci biorą sprawy w swoje ręce, w użytkowników wstępuje nowa energia.

Wymiary wyznaczają standard

W słusznej sprawie: indywidualiści wymagają wózka do aktywnego użytku który będzie idealnie do nich pasował. Wózek Invader konstruowany jest całkowicie według Państwa wymiarów. Kształt ramy siedziska może być uformowany zgodnie z Państwa anatomią, tak jak tapicerka oparcia. Sportowy kształt ramy łączy w sobie niezwykłą wytrzymałość z lekkością - i jest wyprodukowany w Niemczech.

Twardy, twardszy, Invader

Rama o konstrukcji szkieletowej produkowana jest z pojedynczego kawałka aluminium 7020 T6, najtwardszego ze spawalnych stopów. Widelec koła skrętnego również wykonany jest z jednego kawałka aluminium, podnóżki również mogą być spawane. Efekt: maksymalna stabilizacja, niezwykła lekkość i minimalna konserwacja wózka.

Nie idź na kompromis!

Poniższe ilustracje prezentują różnorodne opcje.

Konstrukcja szkieletowa

Nie można być bardziej twardym. Rama o konstrukcji szkieletowej wykonana z aluminium 7020 T6 gwarantuje absolutną wytrzymałość i bezkompromisową jazdę.

Z jednego kawałka

Widelec koła skrętnego wyprodukowany został z jednego kawałka aluminium i stanowi połączenie niebywałej trwałości z optymalną sterownością. Bez drgań i utraty napędu, lekki i zwrotny.

Zawsze pod ręką

Boczki wykonane są z aluminium; do wyboru jest również wersja z włókna węglowego.

Średnica osi

Dla wózka Invader dostępne są różne średnice osi kół: 12 mm oraz 25 mm.

Maksymalna stabilizacja

Podnóżek wózka Invader może być spawany do dowolnej pozycji, co poprawia styl i stabilizację podczas jazdy.Korzyści w skrócie

Najlepsza stabilizacja

Szkielet wózka jest trwale spawany i uformowany z pojedynczego kawałka materiału, tak samo jak widelec kół skrętnych, a podnóżek może być dospawany do ramy.

Indywidualny - bez kompromisów

Szkielet wózka zapewnia jego optymalną obsługę, podczas gdy kształt - indywidualizm w najwyższym stopniu. Sportowy kształt ramy to połączenie niezwykłej wytrzymałości z lekkością. Po prostu bezkonkurencyjny.

Optymalne właściwości jazdy

Invader jest niesamowicie wytrzymały a jednocześnie bardzo zwrotny.

Dla dużych i małych

Produkcja na zamówienie uwzględnia również specjalne potrzeby użytkownika i jest dopasowana do jego indywidualnych wymiarów.

Szczegóły techniczne

Na indywidualne zamówienie

Każdy centymetr wózka wykonywany jest na życzenie klienta. W tym celu nasi eksperci przygotowują trójwymiarową symulację w programie CAD według wymiarów ciała użytkownika.

Aluminiowa konstrukcja

Najtwardsze spawalne aluminium, 7020 T6, wykorzystywane jest do stopów. Materiał jest przycinany na wymiar, wyginany, i spawany w celu wykonania ramy. Gotowa rama poddawana jest 3-stopniowemu procesowi wyżarzania odprężającego.

Informacja techniczna

Dane techniczne  
Minimalna tylna wysokość siedziska 330 mm
Maksymalna przednia/tylna wysokość siedziska 530 mm
Wysokość oparcia od 220 mm
Długość podudzi 250–500 mm
Szerokość
Kąt nachylenia kół 1°
Kąt nachylenia kół 2°
Kąt nachylenia kół 6°

Szerokość siedziska + 140 mm
Szerokość siedziska + 160 mm
Szerokość siedziska + 220 mm
Długość ramy Na indywidualne zamówienie
Długość z podnóżkami / bez podnóżków Rozmiar niestandardowy
Wysokość Rozmiar niestandardowy
Max. nośność 120 kg
Masa transportowa 7–8 kg

Wymiary każdego wózka Invader różnią się, ponieważ każdy z nich wykonywany jest indywidualnie. Ciężar wózka gotowego do użytku waha się pomiędzy 7-8 kg przy parametrach siedziska: szerokość 380 mm / głębokość 400 mm, w zależności od wyboru kół tylnych.


Podobne produkty