Adaptacyjny wózek inwalidzki Motus

Funkcjonalność w parze z konstrukcją

Motus to adaptacyjny wózek inwalidzki, który można dostosować do indywidualnych preferencji. Szybko nastawne, pochylane podnóżki i tył o regulowanej wysokości pozwalają na bardziej wygodne siedzenie. Opcjonalnie dostępny jest także wózek Motus z kompaktową, stałą ramą przednią i podnóżkiem w postaci pojedynczego aluminiowego panela.

Zawsze w ruchu? Adaptacyjny wózek inwalidzki Motus można szybko składać w celu łatwego transportowania i przechowywania, oszczędzając czas i energię.

Kliknij na czerwone punkty na zdjęciu, aby dowiedzieć się więcej.

Łatwa jazda

Opcjonalne podnoszone podnóżki mają wysoko położony punkt obrotu, co umożliwia lepsze ułożenie i prostowanie nóg.

Cyrkulacja powietrza

Opcjonalna tapicerka oparcia z dzianiny ma dobry wygląd, jest miła w dotyku i pozwala na cyrkulację powietrza, zapobiegając przegrzewaniu ciała.

Rączki do pchania

Rączki do pchania Motus'a mają gładki profil i łatwo je uchwycić. Jak opcja dostępne sa także rączki z regulacją wysokości.

Zmiana pochylenia

Podnóżki Motus, pochylane w kierunku ku i na zewnątrz wózka można poruszać jedną ręką. Są tak lekkie, że nawet same prostują się po zdjęciu, ułatwiając chwytanie.

Znajdź swoje centrum

Nasze specjalnie skonstruowane adaptery kół tylnych mają 48 różnych ustawień kół, dzięki czemu wózek można indywidualnie dopasować do rozmiaru ciała i stylu jazdy. Można także regulować kąt i wysokość siedziska.Co trzeba wiedzieć

Szczególne zalety

Ustawienia kół

Bez względu na rozmiar ciała czy styl jazdy, ustawienia można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Dzięki regulacji zbieżności polepsza się ustawienie kół tylnych, co minimalizuje opory toczenia i pozwala oszczędzać siły.

Lepsze ustawienie

Ustawiona pod kątem przednia rama umożliwia lepsze poziome ustawienie kółek i zwiększenie stabilności przodu wózka. Widełki kółek można łatwo regulować.

Blokada i obciążenie

Dźwignia blokady umieszczona na wysokości kolan jest zarówno sztywna jak i prosta w obsłudze, i nie obraca się wokół ramy wózka.

Opcje szkieletu konstrukcji

Wybierz kolor ramy: Candy Red, Sparkle Blue Green, Dormant Marine Blue, Anthracite Metallic oraz Deep Black.

Informacja techniczna

Adaptacyjny wózek inwalidzki Motus - charakterystyka techniczna

Materiał ramy Aluminium
Masa produktu 13kg, w zależności od opcji
Regulacja środka ciężkości 48 regulowanych położeń poprzez adapter kół tylnych
Maksymalne obciążenie 125 / 140 kg
Szerokość siedziska 35,5 - 55,5 cm
Głębokość siedziska 36,0 - 54,0 cm
Wysokość podłokietników 21,0 - 30,0 cm
Długość podudzi 34,0 - 54,0 cm
Szerokość całkowita 52 - 75 cm w zależności od opcji
Długość całkowita 80,5 - 108,5 cm z kołami tylnymi 22"
83,0 - 111,0 cm z kołami tylnymi 24"

Edycja specjalna

Motus Black Edition

Adaptacyjny wózek inwalidzki Motus w nowym lepszym wydaniu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, lekkich materiałów oraz atrakcyjnemu wzornictwu wózek Motus nabrał nowego aktywnego charakteru.

Nowe koła i opony

Wsłuchując się w potrzeby użytkowników i bazując na ich doświadczeniach wyposażyliśmy adaptacyjny wózek inwalidzki Motus w nowe opcje. Dla aktywnych użytkowników przygotowaliśmy koła Infinity Ultralight, które można wyposażyć w opony Schwalbe Marathon Plus Evo. 1"

Lekkość

Dzięki zastosowaniu boczków z włókna węglowego adaptacyjny wózek inwalidzki Motus zyskał sportowy wygląd oraz zmniejszył swoją wagę. Połączenie nowoczesnych materiałów i sprawdzona konstrukcja sprawia, że wózek odwdzięcza się ponadprzeciętną trwałością w codziennej eksplantacji.

Hamulec

Dla zwiększenia komfortu korzystania z wózka Motus, wprowadziliśmy dobrze znane z wózków na sztywnej ramie hamulce scyzorykowe. Wpływają one na bezpieczeństwo i poprawę właściwości jezdnych.

All black

Bez dodatkowej dopłaty można wybrać teraz całe czarne koła z pełnej gumy o rozmiarach do wyboru 4,5,6 cali.

Tapicerka najwyższej jakości

Na podstawie doświadczeń związanych z produkcją wózka Avatngarde, wprowadziliśmy identyczną tapicerkę do oferty wózka Motus. Tapicerka ta charakteryzuje się lekkością i przewiewnością oraz zapewnia odpowiedni komfort termiczny.Podobne produkty