Aktywność na co dzień

Każdy aktywny użytkownik wózka ma swoje pasje, marzenia i potrzeby. A Ottobock oferuje odpowiedni wózek dla wszystkich aktywnych osób. Ludzie o urozmaiconym życiu codziennym lubią korzystać z wszechstronnego Motus. Stworzyliśmy solidny Ventus dla tych, którzy oczekują wiele od swojego wózka. Indywidualiści wybierają Voyager Evo wykonany z materiałów high-tech. Osoby o wyrobionym podejściu mają Invader wykonany na ich miarę. Ci, którzy potrzebują trochę więcej wigoru w życiu, osiągają to, czego chcą z pomocą modelu z serii Avantgarde.
Każdy model jest wygodny i bezpieczny, o nowoczesnym wzornictwie. Dla większej aktywności, wolności i jakości życia.


Filtr:

Wózek inwalidzki Invader

Wózki inwalidzki zbudowany na ramie o konstrukcji szkieletowej. Wykonywany na indywidualne zamówienie. Oferuje maksymalny komfort jazdy. W prostych słowach – niepokonany. Dla indywidualistów o wysokich wymaganiach.

więcej

Wózek Invader Wave

Invader Wave jest idealnie dopasowywany do potrzeb pacjenta już na etapie produkcji, ponieważ wszystkie jego wymiary są na indywidualne zamówienie. Solidny i niezawodny!

więcej

Ventus

Ventus jest solidnym wózkiem o minimalistycznej konstrukcji ramy, odpowiadającej jego uniwersalności.

więcej

Voyager Evo

Wózek ze sztywną ramą, Voyager Evo jest tym czego szukasz. Każdy Voyager Evo jest wykonywany na indywidualne zamówienie, nie tylko zapewniając optymalne dopasowanie, ale również biorąc pod uwagę osobiste preferencje użytkownika.

więcej