Aktywność każdego dnia

Każdy użytkownik wózka inwalidzkiego dla osób aktywnych ma swoje własne pasje, marzenia i potrzeby. Ottobock może zaproponować właściwy wózek dla każdego. Osoby o zróżnicowanym trybie życia codziennego docenią uniwersalny model Motus. Solidny model Ventus stworzyliśmy dla tych, którzy mają wysokie oczekiwania wobec swojego wózka. Indywidualiści z pewnością wyborą wykonany z zaawansowanych technologicznie materiów modelVoyager Evo. Użytkownici o wysokiej sprawności korzystania z wózka mogą skorzystać z wytwarzanego na zamówienie modelu Invader. Osoby które potrzebują dużo werwy w życiu docenią modele serii Avantgarde.
Każdy z tych modeli jest wygodny i bezpieczny i cechuje je nowoczesne wzornictwo - dla większej aktywności, swobody i jakości życia.


Filtr:

Avantgarde DS

Wózek inwalidzki składany Avantgarde dla aktywnych użytkowników po raz kolejny został zoptymalizowany przy zachowaniu sprawdzonych korzyści. Dzięki licznym, indywidualnym opcjom dopasowania, zapewnia optymalne wsparcie w codziennych aktywnościach.

więcej

Avantgarde DV

Zoptymalizowany wózek inwalidzki dla aktywnych użytkowników, który wyróżnia się predyspozycją do codziennego użytku dzięki licznym, indywidualnym opcjom dopasowania.

więcej

Motus

Motus jest adaptacyjnym wózkiem inwalidzkim, który można dostosować do indywidualnych preferencji. Szybka i łatwa regulacja, pozwala na zmianę ustawień z komfortowych na aktywne jedynie w kilka minut.

więcej

Wózek inwalidzki Start M2

Wózek inwalidzki Start M2 oferuje wiele możliwości. Wybór opcjonalnych akcesoriów jest naprawdę szeroki. Start M2 można wyposażyć w podnoszone podnóżki z regulacją, oparcie z regulowanym kątem pochylenia lub wąs antywywrotny.

więcej

Wózek inwalidzki Zenit

Szukasz codziennego wózka o składanej konstrukcji, ale solidnej ramie i wzornictwie robiącym wrażenie? Rozwiązaniem jest Zenit, wózek przeznaczony do aktywnego trybu życia.

więcej