Wózek inwalidzki Invader RugbyKorzyści w skrócie

Indywidualizm bez kompromisów

Tak indywidualny jak to możliwe. Invader dopasowany jest do pozycji, na jakiej gra zawodnik. Wszystkie jego wymiary wykonywane są na życzenie klienta.

Trwale spawana rama

Niezniszczalny deflektor wykonany z wytrzymałego aluminium 7020 T6, poddanego wyżarzaniu odprężającemu, wytrzyma każdy atak. Sportowo-minimalistyczna rama wózka, stanowiąc połączenie niezwykłej siły z lekkością, absorbuje narastające siły gwarantując bezkonkurencyjną wytrzymałość i trwałość.

Wytrzyma każdy atak

Ergonomiczny kształt siedziska sprawia, że pozycja siedząca jest idealna. Siedzisko zapewnia również dodatkową stabilizację. Obniżone, a tym samym bardziej wytrzymałe ciągi wspomagają efektywne napędzanie wózka.

Perfekcja w najdrobniejszych szczegółach

Dzięki delikatnemu procesowi spawania łukiem pulsującym, zminimalizowane jest naprężenie i zniekształcenie materiału, a pęknięcia są praktycznie niemożliwe. Łożyska kulkowe wysokiej jakości zamontowane są w widelcach kół skrętnych o bardzo niskim oporze toczenia.

Szczegóły techniczne

Na indywidualne zamówienie

Wszystkie wymiary wózka wykonywane są na życzenie klienta.

Aluminiowa konstrukcja

Najtwardsze spawalne aluminium - 7020 T6, wykorzystywane jest do stopów. Materiał jest przycinany na wymiar, wyginany, i spawany w celu wykonania ramy. Gotowa rama poddawana jest 3-stopniowemu procesowi wyżarzania odprężającego.

Informacja techniczna

Dane techniczne  
Minimalna tylna wysokość siedziska Na indywidualne zamówienie
Maksymalna przednia/tylna wysokość siedziska Na indywidualne zamówienie
Wysokość oparcia Od 220 mm
Długość podudzi Na indywidualne zamówienie
Szerokość Szerokość siedziska + 20 mm na kąt nachylenia kół
Długość ramy Na indywidualne zamówienie
Długość z podnóżkami /bez podnóżków Na indywidualne zamówienie
Wysokość Na indywidualne zamówienie
Max. nośność 120 kg
Masa transportowa 22–26 kg

Wymiary każdego wózka sportowego Invader Rugby różnią się, ponieważ każdy z nich wykonywany jest indywidualnie. Ciężar wózka gotowego do użytku waha się pomiędzy 22-26 kg przy parametrach siedziska: szerokość 380 mm / głębokość 400 mm, w zależności od wyboru kół tylnych.


Podobne produkty