Prawidłowe siedzenie: przy jedzeniu, piciu, zabawie

Adaptacyjne foteliki terapeutyczne zapewniają stabilne podparcie dla dziecka, wspierają ich rozwój ruchowy i powalają na aktywny udział w życiu. Foteliki i siedziska terapeutyczne Ottobock podpierają ciało i pozycjonują miednicę w sposób zapobiegający powstawaniu zwyrodnień. Twoje dziecko siedzi wygodnie i może skoncentrować się na tym, co dzieje się w danej chwili.

Jest to szczególnie ważne dla jedzenia i picia. Wyprostowana postawa aktywnie pomaga dziecku i jest praktycznie niezbędna dla dzieci z zaburzeniami połykania. Prawidłowo dobrany wyrób medyczny pomaga utrzymywać dobrą, fizjologiczną pozycję i tym samym pozwala uniknąć zadławień.

Prawidłowa postawa jest z kolei ważna także przy zabawie lub rysowaniu: pozwala dziecko być aktywnym, być w interakcji z otoczeniem i określać swój udział w życiu.


Foteliki terapeutyczne dla dzieci Mygo

Dzieci, które nie są w stanie przyjąć pozycji stojącej o własnych siłach, wymagają szybkiej pomocy. Dziecięce foteliki terapeutyczne Mygo zapewniają dziecku stabilne podparcie i uczucie komfortu.

więcej

Foteliki terapeutyczne dla dzieci Squiggles

Dziecięce foteliki terapeutyczne Squiggles przeznaczone są dla dzieci w wieku od roku do pięciu lat. Umożliwiają pozycjonowanie miednicy, tułowia, głowy i nóg, jednocześnie pozwalając dziecku na możliwie największą swobodę ruchu.

więcej