Pionizator Squiggles

Pionizator Squiggles wspomaga rozwój społeczny i fizjologiczny

Terapia poprzez pionizację

Gdy Twoje dziecko jest komfortowo pionizowane, zwiększa się jego udział w terapii i interakcja z otoczeniem. Pionizator Leckey Squiggles można stosować w różny sposób: do pozycji pronacyjnej, supinacyjnej lub do pozycji pionowej. W każdej pozycji regulowana podkładka zapewnia optymalny komfort, a wytrzymała konstrukcja oznacza, że będzie trwały i długo służyć dziecku.

Akcesoria i możliwości regulacji wbudowane w pionizator Squiggles sprawiają, że jest on idealny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat.

Opcje podwozia

Razem z pionizatorem Squiggles można wybrać podstawę w zależności od aktywności Twojego dziecka i planu jego zajęć. Wybieraj pomiędzy podstawą do jazdy na wolnym powietrzu z kołami i zawieszeniem, podstawą z kółkami do jazdy w pomieszczeniach zamkniętych, podstawą z przegubem, która odchyla się do poziomu i podstawą stałą z regulacją kąta.

Poprawna stabilizacja

Miednica Twojego dziecka znajduje się w bezpiecznym i stabilnym położeniu dzięki w pełni regulowanemu podparciu. Zapewnia ona solidną podstawę, aby pomóc reszcie ciała przyjąć wygodną postawę w dowolnej pozycji.

Funkcjonalny design

Opcjonalny stolik daje dziecku przestrzeń na dodatkowe zajęcia.

Podparcia w każdej pozycji

Jedną z wielu opcji podparć, podparcie mostka daje dodatkowe wsparcie i zachęca do wyciągania ciała. Daje Twojemu dziecku dodatkową swobodę ruchu ramion.Coś specjalnego o mnie

Stanie daje korzyści fizyczne, emocjonalne i społeczne, jak również zapewnia Twojemu dziecku elastyczność oraz opcje. Konstrukcja pionizatora Squiggles opiera się na znaczeniu stabilności miednicy, ponieważ ciało, głowa i nogi muszą być w jednej linii, aby stanie było wygodne i terapeutycznie skuteczne.

Pełnia radości

Wyścielenia są do wyboru w czterech kolorach.

Zagłówek pionizatora Squiggles

Trzy opcje zagłówka dają doskonałe podparcie i wyrównanie oraz pozwalają na szybką i łatwą zmianę przy zmianie pozycji dziecka.

Regulowany podnóżek pionizatora Squiggles

Wysokość i kąt podnóżka można regulować. Opcjonalne sandały zwiększają stabilność stóp.

Akcesoria

Takie opcje takie jak pewny, głęboki stolik lub stały stolik z uchwytami dodają pionizatorom Squiggles jeszcze więcej funkcjonalności.

Informacje techniczne

Dane techniczne Pionizator
Wiek 1–5 lat
Wzrost 75–110 cm
Wysokość peloty tułowia 550–820 mm
Szerokość tułowia 160–230 mm
Wysokość stolika – pozycja pronacyjna 555–825 mm
Wysokość stolika – pozycja supinacyjna 480–825 mm
Kąt pochylenia podstawy standardowej 90° do 160°


Podobne produkty