Przemieszczenie się i transport

Doświadczanie środowiska ma pozytywny wpływ na ogólny rozwój dziecka. Wózki manualne oraz elektryczne dają dziecku niezbędną stabilność, zapewniają pomoc i wsparcie w terapii. „Rosną” razem z dzieckiem i mogą być dostosowane do ewentualnych zmian. Wózki rehabilitacyjne - napędzane przez dziecko lub pchane przez opiekuna - bardzo ułatwiają funkcjonowanie w życiu codziennym. Z tego powodu istnieje wiele modeli o różnych opcjach. Są zaprojektowane jako możliwie najbardziej kompaktowe, a więc można je także szybko załadować do samochodu. Wszystkie mają ten sam cel - ułatwiać codzienne życie.


Kimba Neo

W drodze do szkoły, przedszkola lub na terapię, w samochodzie, autobusie, pociągu lub na piechotę: Twoje dziecko potrzebuje odpowiedniego wsparcia podczas podróży, ale bez ograniczania jego zdolności percepcyjnych. Wózki rehabilitacyjne Ottobock takie jak Kimba Neo spełniają dokładnie te wymagania.

więcej

Skippi/SkippiPlus

Elektryczny wózek inwalidzki Skippi wspomaga mobilność i przeznaczony jest dla dzieci, które nie są w stanie napędzać wózka własnymi siłami. Twoje dziecko może odkrywać swoje otoczenie i jest w stanie poruszać się swobodnie oraz bawić z innymi dziećmi.

więcej