Elektryczny wózek inwalidzki dla dzieci Skippi

Poznawanie świata

Kompaktowy elektryczny wózek inwalidzki dla dzieci SkippiPlus

Elektryczny wózek inwalidzki Skippi daje dzieciom z dużą niepełnosprawnością prezent - niezależność. Twoje dziecko zyskuje mobilność, porusza się niezależnie i odkrywa świat razem z innymi dziećmi. Ponieważ wózek jest na tyle wąski i zwrotny, Twoje dziecko może odkrywać każdy kąt - nawet w ciasnych miejscach. Nawiasem mówiąc, upraszcza również transport - Skippi można rozłożyć kilkoma ruchami i włożyć do bagażnika kompaktowego samochodu.

To, że wiele można wiele elementów wózka dostosować do potrzeb Twojego dziecka sprawia, że Skipi jest tak wyjątkowy. Instalujemy odpowiedni moduł sterujący według umiejętności dziecka. Głębokość i szerokość siedziska, a także położenie i kąt ułożenia nóg na Skippi można dostosować dokładnie do wielkości ciała.

Czas wyruszyć w odkrywczą podróż.

Opcje sterowania

Moduł sterownia elektrycznego wózka inwalidzkiego Skippi obejmuje możliwość sterowania trzema opcjami. Dostępne są również inne opcje sterowania dla dzieci, które nie są w stanie sterować wózkiem za pomocą własnych rąk.

Zestaw do transportu samochodowego

Skippi można bezpiecznie zamocować w pojeździe przy użyciu opcjonalnego zestawu do transportu pojazdów.Korzyści w skrócie

Łatwy do transportu

Podróżowanie z wózkiem elektrycznym? Ze Skipi nie ma problemu. Możesz szybko rozłożyć wózek i łatwo ułożyć go w bagażniku zwykłego samochodu kompaktowego.

Skippi z fotelikiem terapeutycznym Squiggles

Różne foteliki terapeutyczne, takie jak system Squiggles, są dostępne jako opcje dla Skippi w celu zapewnienia dziecku optymalnego wsparcia i prawidłowego pozycjonowania.

Informacje techniczne

Dane techniczne  
Maks. waga użytkownika 50 kg
Szerokość siedziska 300–380 mm
Głębokość siedziska 280–380 mm
Wysokość siedziska (bez wyścielenia) 430 mm
Promień zawracania 550 mm
Całkowita szerokość 570 mm
Całkowita długość z wliczeniem podnóżka 850 mm
Wysokość oparcia 350–460 mm
Długość podudzi 150–380 mm
Wysokość podłokietnika 165–235 mm
Kąt oparcia -9° to +30° mechanicznyl/0° do 25° elektryczny
Pochylenie siedziska 20° mechaniczny/20° elektryczny
Nachylenie oparcia 0°/3°/6°
Prędkość 6 km/h
Maks. zasięg 30 km
Maks. czas ładowana 12 h
Wysokość przeszkód 50 mm
Kąt wspinania 12%
Waga 68 kg


Podobne produkty