Zaopatrzenie kompleksowe

Ludzie, którzy na co dzień korzystają z elektrycznego wózka inwalidzkiego wiedzą jak ważne jest dostosowanie sprzętu do swoich potrzeb oraz otaczającego środowiska. Dzięki naszej wiedzy technicznej i wielu latach doświadczeń w kontaktach z osobami poszkodowanymi oraz terapeutami, jesteśmy w stanie znaleźć możliwie optymalne dopasowania, które oferują ci większą niezależność i równość w szkole, w pracy jak i w czasie wolnym.

Dzięki elektronice enable50 zastosowanej w wózkach naszej firmy obsługa nowoczesnych mediów takich jak smartphone, tablet, komputer czy konsola PS3 nie stanowi problemu. Wbudowany system podczerwieni umożliwia w pełni kontrolę środowiska (oświetlenie, windy, piloty do TV, DVD czy HiFi).

Jakkolwiek, kontakt z osobami o podobnych poglądach nie powinien być oparty tylko na portalach społecznościowych, ale również poprzez spotkania, na przykład podczas gry w piłkę na wózku (e-ball). Chcesz wziąć udział w treningu i doświadczyć uczucia, gdy jesteś na sali sportowej? E-ball jest odpowiedniam sportem dla każdego, kto nie tylko chce sprawdzić swoje umiejętności, ale także jest zainteresowany nawiązaniem nowych kontaktów w miłej atmosferze.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc wspierać Cię w drodze do zwiększenia Twojej niezależności.