Elektryczne wózki inwalidzkie

Mobilność to znacznie więcej, niż sam zakres ruchu. Mobilność stanowi jakość życia. W firmie Ottobock, skupiamy się na indywidualnych potrzebach osób niepełnosprawnych. Oprócz indywidualnej adaptacji, nasze wózki inwalidzkie elektryczne wyróżniają się pod względem formy, funkcji i konstrukcji.


A200

Elektryczne wózki inwalidzkie A200 to idealne wózki do przemieszczania się wewnątrz pomieszczeń. Dzięki niewielkiej szerokości całkowitej i kompaktowej konstrukcji, łatwo mieszczą się w wąskich drzwiach, korytarzach i są łatwe w manewrowaniu.

więcej

B400

Wózki inwalidzkie elektryczne serii B400 charakteryzują się wszechstronnością, dzięki swej kompaktowej i solidnej konstrukcji. Do wykorzystania na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

więcej

Rodzina wózków B500

Elektryczne wózki inwalidzkie B500 mogą być skonfigurowane z napędem na koła tylne i przednie. To pozwala nam zaoferować koncepcję układu napędowego dostosowaną do wyposażenia i wymagań.

więcej

C1000 DS

Ci, którzy cenią sobie wyjątkowość lub po prostu oczekują maksimum wydajności docenią nasze wózki inwalidzkie elektryczne model C1000 DS, które świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i w dalszych wyprawach niekoniecznie po utwardzonym gruncie.

więcej

C2000

Elektryczne wózki inwalidzkie z serii C2000 charakteryzują się dużą wytrzymałością i przeznaczone są do jazdy w terenie. Ich komfort przy długich podróżach jest niezastąpiony.

więcej

Xeno

Xeno – wózki inwalidzkie elektryczne z możliwością szybkiej pionizacji z pozycji siedzącej do pełnego wyprostowania. Poprawa krążenia i pomoc w ochronie stawów.

więcej