Elektryczne wózki inwalidzkie

Mobilność to znacznie więcej, niż sam zakres ruchu. Mobilność stanowi jakość życia. W firmie Ottobock, skupiamy się na indywidualnych potrzebach osób niepełnosprawnych. Oprócz indywidualnej adaptacji, nasze wózki inwalidzkie elektryczne wyróżniają się pod względem formy, funkcji i konstrukcji.


A200

Elektryczne wózki inwalidzkie A200 to idealne wózki do przemieszczania się wewnątrz pomieszczeń. Dzięki niewielkiej szerokości całkowitej i kompaktowej konstrukcji, łatwo mieszczą się w wąskich drzwiach, korytarzach i są łatwe w manewrowaniu.

więcej

C1000 DS

Ci, którzy cenią sobie wyjątkowość lub po prostu oczekują maksimum wydajności docenią nasze wózki inwalidzkie elektryczne model C1000 DS, które świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i w dalszych wyprawach niekoniecznie po utwardzonym gruncie.

więcej

Wózek inwalidzki elektryczny C1000SF

Czy można wstać, kiedy tylko ma się na to ochotę? Na przykład, gdy chcesz skorzystać z bankomatu lub porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną? Dzięki nowemu C1000 SF to prostsze niż kiedykolwiek. Wykonywanie ruchów w każdej pozycji, siedzącej i półleżącej, w tym wyprostowanie całego ciała, jest możliwe w komfortowy sposób.

więcej

C2000

Elektryczne wózki inwalidzkie z serii C2000 charakteryzują się dużą wytrzymałością i przeznaczone są do jazdy w terenie. Ich komfort przy długich podróżach jest niezastąpiony.

więcej

Juvo

Elektryczny wózek inwalidzki Juvo ma konstrukcję modułową, która oferuje niemal nieograniczone możliwości dostosowywania urządzeń do złożonych wymagań użytkowników. Dwa rodzaje napędu: napęd na przód i napęd na tył.

więcej

Wózek inwalidzki elektryczny Juvo B4

Kompaktowy i solidny model wózka elektrycznego z linii produktów Juvo cechujący się modularną konstrukcją i oferujący dużą elastyczność zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i poza domem.

więcej