C1000 SF

Wózek inwalidzki elektryczny C1000 SF

W naturalnej pozycji

Wstawać zawsze wtedy, kiedy ma się na to ochotę? Na przykład,gdy chcą Państwo skorzystać z bankomatu lub porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną? Dzięki nowemu C1000 SF to prostsze niż kiedykolwiek. Wykonywanie ruchów w każdej pozycji, siedzącej i półleżącej, w tym wyprostowanie całego ciała, jest możliwe w komfortowy sposób.

Biomechaniczne punkty obrotowe zapobiegają ruchom poprzecznym i gwarantują niezmiennie prawidłową pozycję użytkownika.

Utrzymanie pozycji dzięki wyścieleniom

Prawidłowa postawa to najważniejszy warunek podróżowania i stania. Nasze elastyczne, wieloczęściowe systemy wyścieleń oferują wsparcie wszędzie tam, gdzie to potrzebne. Peloty boczne w połączeniu z piersiową zapobiegają ześlizgnięciu z danej pozycji i zwiększają poczucie bezpieczeństwa.

Praktyczny - z elektrycznym podnóżkiem

Dla płynnej przesiadki: podnóżki z elektryczną regulacją kąta i długości stanowią cenny dodatek i element funkcji kombi.

Podnóżki z elektryczną regulacją kąta wspierają wygodną pozycję spoczynkową, gwarantują zmienne rozmieszczenie nacisku i wspierają prawidłowe krążenie.

Funkcja kombi - elastyczna do samego końca

W pozycji siedzącej lub jakiejkolwiek pozycji wyjściowej: jednostka sterująca enAble50 oferuje elastyczną sekwencję ruchów, bez względu na zasięg.

Biomechaniczne oparcie - przyjemnie wygodnie

Ruchy poprzeczne są ograniczone do minimum. Wyścielenia i pasy pozostają na miejscu. Regulowane, biomechaniczne oparcie to standardowa opcja w C1000 SF, którą można zamówić również w wersji elektrycznej. Oczywiście dostępne są również indywidualne wyścielenia i systemy oparcia.

Innowacyjny układ kierowniczy wspomagany siłowo dual servo (DS)

Innowacyjny podwójny układ kierowniczy (DS) reaguje natychmiastowo i skręca wózek nawet w najmniejszej przestrzeni. Dzięki temu C1000 SF jest niezwykle zwrotny i oferuje komfortowe warunki jazdy, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.Korzyści w skrócie

Funkcja stania

Wykonywanie ruchów w niemal każdej siedzącej lub półleżącej pozycji, w tym wyprostowanie całego ciała, możliwe jest w komfortowy i szybki sposób.

Podróż w pozycji stojącej

Korzyści stania są różne, a w połączeniu z jednoczesnym poruszaniem się, otwierają się nowe perspektywy. Można również bezpiecznie pokonywać nierówne tereny bez konieczności montażu elementów wspomagających.

Biomechaniczne oparcie

Regulowane, biomechaniczne oparcie redukuje ruchy poprzeczne, podczas gdy wyścielenia i peloty pozostają w miejscu. Oczywiście mogą być zastosowane również indywidualne wyścielenia i systemy oparcia.

Elektryczny podnóżek

Dla płynnej przesiadki: podnóżki z elektryczną regulacją kąta i długości stanowią cenny dodatek i element funkcji kombi.

Podnóżki z elektryczną regulacją kąta wspierają wygodną pozycję spoczynkową, gwarantują zmienne rozmieszczenie nacisku i wspierają prawidłowe krążenie.

15° kąt nachylenia siedziska

Nachylenie siedziska aż do 15° z przemieszczeniem środka ciężkości umożliwia komfortową, fizjologiczną pozycję siedzącą.

Pełne zawieszenie

Dzięki pełnemu zawieszeniu, w zależności od ciężaru, C1000 SF oferuje komfortowe warunki jazdy podczas codziennych podróży.

Podwójny układ kierowniczy wspomagany siłowo

Innowacyjny podwójny układ kierowniczy (DS) reaguje natychmiastowo i skręca wózek nawet w najmniejszej przestrzeni. Dzięki temu C1000SF jest niezwykle zwrotny i oferuje komfortowe warunki jazdy, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Jednostka sterująca enAble50 - wszystko pod kontrolą

Correct positioning when sitting and standing is very important for selecting the input method. If necessary, the C1000 SF can also be extended with alternative inputs. Driving, seat adjustments and environment controls – all with one control system.

Wyścielenia dla bezpieczeństwa i stabilizacji

Nasze elastyczne, wieloczęściowe systemy wyścieleń oferują wsparcie wszędzie tam, gdzie to potrzebne. Peloty boczne w połączeniu z piersiową zapobiegają ześlizgnięciu z danej pozycji i zwiększają poczucie bezpieczeństwa.

Informacja techniczna

Dane techniczne      
Prędkość 6 / 7.2 km/h (nośność 136 kg), 10 km/h (100 kg nośność) Wysokość siedziska (z poduszką) 530 – 630 mm
Pojemność akumulatora 63 Ah (C5) akumulatory żelowe Szerokość siedziska 430 – 480 mm
Zakres w warunkach testowych około 35 km Głębokość siedziska 370 – 530 mm
Jednostka sterująca enAble50 (130 A) Kąt nachylenia oparcia do 45°, sterowany elektrycznie
Masa wózka bez użytkownika od 214 kg Nachylenie siedziska do 15°, sterowane elektrycznie
Max. nośność 136 kg Wysokość oparcia 550 – 650 mm
Zakres pokonywania przeszkód 75 mm Wysokość podłokietników 160 – 260 mm
Kąt wspinaczki 10°(18%) Długość podłokietników 370 mm
Długość z podnóżkiem 1200 mm Długość podudzi 390 – 520 mm
Szerokość 650 mm Czas ładowania max. 10 godzin
Promień skrętu 925 mm Transport ISO 7176-19 zatwierdzone