Xeno

Xeno – wielofunkcyjny model wózka elektrycznego z pionizacją

Pragniesz więcej niezależności? Mamy dla Ciebie odpowiedniego partnera.

Mobilność i rozmowy na równym poziomie: wózek Xeno z napędem elektrycznym pozwala Ci stanąć w dowolnym momencie, bez jakiejkolwiek pomocy. Funkcja stand-up jest w pełni automatyczna, cicha i zajmuje tylko kilka sekund. Kolejnym plusem jest fizjologicznie istotne wyprostowanie ciała, co ma pozytywny wpływ na krążenie, a także chroni stawy. Całości dopełnia biomechaniczne oparcie zapewniające najwyższy komfort pionizacji.

Chcesz jechać w wózku wyprostowany? System pasów i pelot pozwoli Ci zrealizować zamierzony cel.

Podpory boczne dla lepszej stabilności z boku

Wsparcie z boku jest ważne, zwłaszcza w przypadku małej stabilności tułowia. Boczne podpory w połączeniu z pasem piersiowympomagają uniknąć wypadnięcia ze swojej pozycji i sprawiają, że jesteś bezpieczniejszy.

Elektrycznie regulowany podnóżek

Długość może być precyzyjnie regulowana, kąt kolana indywidualnie dostosowany i podnóżek może być obniżony do podłoża. To nie tylko sprawia, że przenoszenie znacznie prostsze, ale również wspiera optymalne ułożenie nóg. W połączeniu z elektryczną regulacją pleców 45° kąta nachylenia siedziska i energii, umożliwia ona płaską pozycję spoczynkową

Kolorowy wyświetlacz z dodatkowymi funkcjami

Kolorowy wyświetlacz z dowolnie wybraną pozycją jest intuicyjny w obsłudze. Dodatkowe funkcje, takie jak elektryczne regulatory siedzenia, także specjalnego i zdalna obsługa urządzeń otoczenia (Remote Control) są indywidualnie dostosowane.

Innowacyjne wspomaganie S3 single servo steering

Długość może być precyzyjnie regulowana, a kąt kolana indywidualnie dostosowany. To nie tylko sprawia, że przenoszenie jest znacznie prostsze, ale również wspiera optymalne ułożenie nóg. W połączeniu z elektryczną regulacją kąta oparcia 45° oraz kąta nachylenia siedziska umożliwia zajęcie dogodnej pozycji.

Urządzenie do wstawania

Dzięki ergonomicznemu urządzeniu stand-up, jest możliwe, że można szybko przejść od pozycji siedzącej do fizjologicznie ważnego wyprostowania ciała.Korzyści w skrócie

Wstawanie w mgnieniu oka

Szybkie przejście z pozycji siedzącej do pełnego spionizowania ciała ma pozytywny wpływ na krążenie i pomaga chronić stawy.

Chroniąca kolana nakładka dla wygodnego i bezpiecznego wstawania.

Poczucie bezpieczeństwa oraz jak największego komfortu są szczególnie ważne przy pionizacji. Gwarantem tych potrzeb jest wygodna nakładka na kolana.

Nowoczesne oświetlenie LED

Światła Xeno przypominają oświetlenie pojazdu nowoczesnej konstrukcji i zapewniają bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Elektronika Enable 50 wraz z kolorowym wyświetlaczem LED

Kolorowy wyświetlacz z dowolnie wybraną pozycją jest intuicyjny w obsłudze. Dzięki kafelkowym układzie ikon nawigacja po menu jest łatwa jak nigdy dotąd. Struktura menu może być indywidualnie dostosowana do Państwa wymagań.

Informacje techniczne

Dane techniczne      
Prędkości 6 km/h, opcjonalnie10 km/h Kąt sketu 920 mm
Pojemność baterii 63 Ah (C5) baterie żelowe (standardowe wyposażenie) Wysokość siedzenia (bez poduszki), z siedzeniem obniżonym o 3° 530–630 mm
Zasięg podczas badań testowych w przybliżeniu 35 km Głębokość siedzenia 430–480 mm
Jednostka sterująca enAble50 (130 A) Głębokość siedzenia 370–530 mm
Maks. waga użytkownika 136 kg Kąt tylny 20°, elektryczny
Wyosokość przeszkody, przez którą wózek jest w stanie przejechać (opcjonalnie) 50 mm Obniżenie siedzenia 15°, elektryczny
Zdolność pokonywania przeszkód 17 % Wysokość tylna 550–650 mm
Długość z podnóżkiem 1010 mm Wysokość podłokietników 160–260 mm
Szerokość 650 mm Długość z najniższą nogą 390–520 mm
Waga netto wózka 140 kg    


Podobne produkty